Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich


Nagłówek

Aktualności

Szkoła Główna Handlowa ogłasza konkurs na Pamiętniki bezrobotnych

Konkurs na pamiętniki bezrobotnego

Lubuskie bony szkoleniowe

USŁUGI ROZWOJOWE DLA LUBUSKICH MMŚP Lubuski Przedsiębiorco – już dziś skorzystaj z oferty dofinansowania do usług rozwojowych, skierowanych do Ciebie i Twoich pracowników!

Ogłoszenie o rekrutacji osób bezrobotnych do programu specjalnego pn. "Powrót do pracy"

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, iż prowadzi rekrutację osób bezrobotnych do programu specjalnego pn. „Powrót do pracy" realizowanego w ramach Funduszu Pracy w latach 2017/2018. Rekrutacja będzie trwała od dnia 01.09.2017 r. do dnia 15.09.2017 r.

Informacja dla partnerów projektu współfinansowanego ze środków RPO Lubuskie 2020 pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w powiecie strzelecko-drezdeneckim (II)"

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich przypomina o konieczności wywiązania się z deklaracji zatrudnienia złożonej przez Pracodawców/ Przedsiębiorców we wniosku o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w powiecie strzelecko-drezdeneckim (II)" współfinansowanego ze środków...

Informacja dla partnerów projektu współfinansowanego ze środków PO WER pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko - drezdeneckim (III)”

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich przypomina o konieczności wywiązania się z deklaracji zatrudnienia złożonej przez Pracodawców/ Przedsiębiorców we wniosku o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko – drezdeneckim (III)" współfinansowanego ze środków PO WER.

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w powiecie strzelecko – drezdeneckim (II)” do wyczerpania środków finansowych prowadzony jest nabór - wniosków na szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio po...

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne PO WER

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko- drezdeneckim (III)" prowadzony jest nabór wniosków na szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio po zakończonym szkoleniu.

Nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych na III turnus- WKU

Nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych na III turnus- WKU

Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko- drezdeneckim (III)" od dnia 01 lutego 2017 r. do wyczerpania środków finansowych prowadzony jest nabór - wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla 20 osób bezrobotnych w związku z podjęciem...

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne oraz o przyznanie bonu szkoleniowego POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko- drezdeneckim (III)" od dnia 01 lutego 2017 r. do wyczerpania środków finansowych prowadzony jest nabór: - wniosków na szkolenia indywidualne dla 6 osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio...

Wyświetlanie 1 - 10 z 16 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę